Odkazovník internetových stránek.
Ručně tříděný katalog.

Alternativní­ medicí­na

Šetrná terapeutická metoda pro nápravu těžiště a držení těla, pro odstranění bolestí a následků zátěže a stresu. Objednání na terapii, kurzy Spinal Touch, veškeré informace o metodě, historie metody, diskusní fórum, seznam terapeutů v ČR.
http://www.spinaltouch.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 50; Přidáno: Jan 24, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Lipobase Repair unikátní krém, vhodný pro suchou a popraskanou kůži, rty i ruce, který pomocí lipidů a ceramidů dokáže obnovit kožní bariéru. Více na www.lipobaserepair.cz
http://www.lipobaserepair.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 42; Přidáno: Sep 18, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Semináře a terapie v oblastech masáže, reiki, bowenova tlaková masáž, rodinných konstelací, bodová myofasciální technika, rodinné konstelace, systemické konstelace, systemická terapie, automatická kresba, výklad tarotu.
http://www.bouzov.info/
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 31; Přidáno: Apr 21, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Zabývám se klasickou homeopatií a dalšími systémy alternativní léčby. Poskytuji pomoc a dlouhodobé vedení při chronických nemocech, v oblasti zdravého životního stylu, přípravy k porodu, cvičení v těhotenství a dalších. Pořádám relaxační pobyty vedoucí k sebepoznání a osobnímu růstu.
http://www.homeoporadna.com
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 19; Přidáno: Mar 14, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízím kurzy a semináře automatické kresby, Bachovy květové terapie a Reiki. Věnuji se léčbě Spirituální terapií, praktikuji Reiki a automatickou kresbu. Zajímám se o astrologii, numerologii, výklad Tarotu, Bachovu květovou terapii a Enneagram.
http://www.dotykandela.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 18; Přidáno: Jan 19, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Klasická homeopatie je schopná efektivně pomoci od různých potíží, které jsou obtížně řešitelné standartními lékařskými metodami, ale dokáže i fungovat paralelně s klasickou léčbou.
http://www.homeopatie-stuchlik.cz/
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 18; Přidáno: Sep 6, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Poskytuji tradiční masáže a terapie pomocí reiki a karuna-ki, léčení filipínskou metodou, alternativní a duchovní přístupy, přípravu matek k otěhotnění, výživové poradenství, konzultace v oblasti změny a rozvoj osobnosti.
http://www.masaze-reiki.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 16; Přidáno: Apr 21, 2009) Listing Details Report Broken  Listing
Pomocí ezoterního léčení obnovím rovnováhu Vaší energie v mentální, emocionální a fyzické oblasti. Alternativní medicína: léčitelství, akupunktura, akupresura, reflexní terapie, léčebná relaxace, meditace, fytoterapie, odborné kurzy a semináře.
http://www.strom-zivota.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 13; Přidáno: Dec 30, 2007) Listing Details Report Broken  Listing
Stránka pro všechny kdo mají problémy s akné a chtějí se dozvědět jak je nejlépe řešit. Naleznete zde odbornou poradnu, interaktivní hry, soutěže o skvělé ceny a mnoho dalších užitečných informací
http://www.aknelinka.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 11; Přidáno: Sep 18, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Můžete plně vychutnat klasické švédské masáže. Jsou to masáže zad a šíje, dolních a horních končetin, ale také břicha a hrudníku. Všechny tyto masáže výrazně uleví od bolestí jak chronických, tak i akutních a projeví se po celém těle i duši. Příjemné prostředí v centru Hradce Králové.
http://vacy.parcon.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 10; Přidáno: Dec 10, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Seřadit odkazy: Abecedně Datumově Kliknuto Hodnocení    vzestupně | sestupně
Statistika
Počet odkazů: 27
Počet kategorií: 0