Odkazovník internetových stránek.
Ručně tříděný katalog.

Průmysl, výroba a zemědělství

Kategorie
Drevené krovy na zákazku - rýchlo a pohodlne priamo k Vám! Kvalitné drevo zo zo Štiavnických lesov zo Slovenska. Vyrábame stavebné rezivo, stolárske rezivo, nábytkové prírezy a palivové drevo. Viac informácií na www.woodtrade.sk
http://www.woodtrade.sk
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 9; Přidáno: Dec 17, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
AGRO-KOMPLET Chrudim - služby a technika pro žv, vybavení dílen a provozů, ošetření paznechtů, výroba fixačních klecí, kruhové krmiště, prodej pracovních pomůcek, fixační klece, výroba krmišť, fixační klec pro ošetření paznechtů
http://www.agro-komplet.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 9; Přidáno: Oct 24, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme kvalitní chladící a výčepní techniku pro hotely, restaurace, cukrárny, kluby a bary. V nabídce dále naleznete kávovary, kompresory, nápojové automaty a chladicí boxy. Profesionální výčepní technika společnosti CESK Vás nezklame!
http://www.cesk.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 8; Přidáno: Jan 6, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Společnost vyrábí a prodává plastové vtokové mříže pro uliční vpustě a plastová víka šachetních poklopů z materiálu ROVASCO, sloužící jako náhrada za litinové mříže a poklopy. Ukládají do do standardních litinových či be-gu rámů.
http://www.rovasco.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 8; Přidáno: Feb 25, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Balicí technika a materiály ORGAPACK - výroba, prodej a servis. Páskovací automaty a ruční páskovačky, balicí stroje do smrštitelné folie, ovinovačky do folie, dopravníky.
http://www.orgapack.cz/
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 8; Přidáno: Apr 22, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Vyrábíme malotraktory, traktory a příslušenství - zemědělskou techniku, sekačky, mulčovače, pluhy, radlice, návěsy, zametací kartáče, půdní vrtáky. Záruční a pozáruční servis, náhradní díly.
http://www.agroservispv.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 8; Přidáno: Oct 21, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Reštaurácia Caribic Čadca ponúka široký výber jedál slovenskej i zahraničnej kuchyne, kvalitné vína svetoznámych výrobcov Mrva & Stanko, Chateau, Templárske vína, alkoholické i nealkoholické nápoje, posedenie v príjemnom prostredí, pripojenie na internet, LCD TV s možnosťou projekcie
http://www.restauracia-caribic.sk
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 7; Přidáno: Feb 19, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Opravy a servis chlazení, chladniček, mrazniček, lednice, mrazáky, vinoték pro domácí, komerční a profi účely chlazení, schlazování, mrazení a zmrazování. Záruční a pozáruční nonstop servis. Hlášení oprav nonstop, opravy se ve většině případů provádějí nonstop, soboty, neděle, svátky. Ústecký kraj.
http://www.frostservis.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 7; Přidáno: Apr 4, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Vestavěné skříně a šatny na míru, vestavné skříně, hliníkový šatní systém, dělící příčky, posuvné dveře. Široký výběr rámů, doplňků a materiálů: děrováné, lamino, dýha, žaluzie, bambus, barevná skla, zrcadla, lacobel, connex. Působnost celá ČR.
http://www.woodface.cz
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 7; Přidáno: Jun 2, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Timberland, a.s. vyrábí protihlukové panely a protihlukové stěny. Protihlukové panely TIMBERLAND jsou celosvětově unikátním řešením pohlcování dopravního hluku patentovaným tvarem i konstrukcí reliéfových latí.
http://www.timberland-cz.com
PageRank: Nedostupné
(Kliknuto: 7; Přidáno: Jun 9, 2008) Listing Details Report Broken  Listing
Seřadit odkazy: Abecedně Datumově Kliknuto Hodnocení    vzestupně | sestupně
Statistika
Počet odkazů: 673
Počet kategorií: 0